Reklamace

Záruka na zboží se řídí obecnými ustanoveními v souladu se zákonem č. 40/1964 Sb, Občanský zákoník, pokud není stanoveno jinak (prodloužená záruční doba, bezplatný servis atd.) pro konkrétní výrobky.

Standardní lhůta pro uplatnění reklamace je 24 měsíců.

Jak postupovat v případě, že:

a) Přepravní služba doručí evidentně poškozený balík

Balík odmítněte převzít a vyžadujte vyplnění reklamačního protokolu přímo s řidičem přepravní služby. Do protokolu uveďte, že jste balík odmítli převzít z důvodu poškození obalu a předpokládaného poškození zboží. V nejbližším termínu nás prosím kontaktujte (emailem nebo telefonicky) s informací o odmítnutí zásilky, abychom vám mohli poslat nové zboží a reklamaci dořešit s přepravní službou.

b) Balík nebyl viditelně poškozen, ale zboží uvnitř balení ano

Kontaktujte nás prosím prostřednictví emailu obchod@ceske-domaci-potreby.cz. Do zprávy uveďte vaše jméno, kontakt, číslo daňového dokladu přiloženého ke zboží nebo alespoň číslo objednávky, popis a fotodokumentaci poškozeného zboží. Náš pracovník vás bude ohledně možného řešení reklamace kontaktovat v nejbližším termínu.

c) Nejste se zbožím spokojen(a)

Můžete zboží do 14 dnů vrátit. …avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu (např. úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží nebo s jeho uvedením do původního stavu).

d) Dodávka není kompletní (chybí vybrané díly či zboží)

Kontaktujte nás prosím prostřednictví emailu obchod@ceske-domaci-potreby.cz. Do zprávy uveďte vaše jméno, kontakt, číslo daňového dokladu přiloženého ke zboží nebo alespoň číslo objednávky, popis  a počet chybějících dílů či zboží. Náš pracovník vás bude ohledně možného řešení kontaktovat v nejbližším termínu.

Záruka zaniká, pokud byla závada způsobena

  • Mechanickým poškozením
  • Poškozením výrobku, k němuž došlo způsobem, který neodpovídá běžnému způsobu jeho užívání
  • Neodborným zásahem do výrobku
  • Vysokým stupněm opotřebení v důsledku nepřiměřeného používání výrobku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení